SYSTEM PROFESSİONAL MEN

SP Men; erkeklere özel saç bakımı ve şekillendiricileri üretmektedir.Erkekler sıklıkla görülen matlaşma, kepek, dökülme, kuruluk, aşırı yağlanma gibi sorunlarla mücadele etmek zorunda kalabilirler.

Görülen bu tür problemlerle karşı karşıya kalan erkekler için WELLA farkıyla geliştirilen System Professional saç bakım ürünleri etkili bir çözüm sunuyor. 

Hydrate Elixir formülü ile oluşturulmuş ürünler pantenol, gliserin ve E vitamini bakımından oldukça zengin. 

Antioksidan özelliği ile ürünler farklı moleküllerle kolayca tepkimeye girerek saça ihtiyaç duyduğu nem, yağ ve besin dengesini sağlayan hücrelere zarar veren radikallerin oluşumunu engeller, saç köklerinin uyarılmasını sağlayarak saçı canlandırır.

SİPARİŞ VERİN

SYSTEM PROFESSIONAL MEN

"Saçlarına ve dış görünümüne önem veren erkeklere özel" 

System Professionel Men; lüks, en iyi saç bakım markalarından biridir. System Professionel Koleksiyonu, 1974’te Wella bilim adamı tarafından profesyonel saç bakımında devrim yarattı.

Wella System Professionel Men serisi her saç tipine uygun olarak üretilmiştir. Seri'nin içinde tüm ihtiyaçlar düşünüldüğünden vücut losyonu, saç dökülme önleyici kremler, saça dolgunluk kazandıran ürünleri bulabilirsiniz.