Kuru, yıpranmış saçları anında nemlendirerek, parlak ve yumuşak kahverengi saçları ortaya çıkarıyor. John Frieda Brilliant Brunette tüm kahve tonlarındaki saçlar için onarılmayı bekleyen saç gözeneklerini onarıyor ve ışık yansıtıcı ile çok yönlü parlaklık sağlıyor.

DETAYLI BİLGİ

JOHN FRİEDA BRİLLANT BRUNETTE 

Brillant brunette kahverengi saçlara özel saç bakımı. İnci tozu ve badem özleri içeren nemlendirici formül, kahverengi saç rengini sabitlemeye ve korumaya yardımcı olur. Kuru boyalı kahverengi saçları nemlendirmeyi ve canlandırmayı destekler.   

Hızlı bir parlaklık vermeye, saç tellerinde görülen ayrılmaları yatıştırmaya yardımcıdır.Kahverengi tonlarda olan doğal ve boyalı tüm saç tipleri için kullanılabilir.

SİPARİŞ VERİN

JOHN FRIEDA

"SAÇLARINIZ FARKLI DİLİ KONUŞACAK" 

Aradığınız ister düz ve pürüzsüz, ister hacimli, ister canlı renklerde veya onarılmış saçlar olsun, John Frieda zorlu saçları hayatı kolaylaştıran saçlara dönüştürmek için tasarlanmış saç bakım ve şekillendirme ürünleri sunar.

Londra'daki New Cavendish Caddesi'nde ilk John Frieda kuaför salonu açıldığında, kimse buranın saç bakımı dünyası üzerinde yaratacağı etkiyi hayal dahi etmemişti. 30 yıl sonra, bugün John Frieda® Saç Bakım ürünleri tüm dünyada ünlülerin, güzellik uzmanlarının ve tüketicilerin favori seçimi haline geldi.

Mükemmel çözümler üretmek için kimyagerlerle yıllarca süren çalışmaların sonucunda, John Frieda® Saç Bakım Uzmanları yenilikçi Frizz-Ease® Saç Serumu ile saç bakımında devrim yarattı. Allure dergisinin "Kozmetik Onur Listesi"nde yer aldı ve InStyle tarafından "Son 10 yılın Ürünü" olarak seçildi.

Frizz Ease® ürün serisi 1990’ların başında her evde yerini aldıktan sonra, John Frieda® Saç Bakımı Uzmanları moda öncülüğü yapmaya, birbiri ardına seriler yaratmaya devam ettiler: Sarı Saçlara Özel Seri - Sheer Blonde®, Kahverengi Saçlara Özel Seri - Brilliant Brunette® ve ihtişamlı, dolgun saçlar için Luxurious Volume ürün serisi.