Davines

TÜKENDİ
More Inside

Davines Curl Moisturizing Bukle...

Davines
DVN-47203
89,00 ₺
Davines Curl Moisturizing Bukle Belirginleştirici Köpük tüm saç tipleri için kullanımı uygun olan saç spreyi, en ince telli saçları bile ağırlaştırmaz. Davines More Inside serisi en avantajlı fiyatlarla Bi'Kutu Güzellik'te.
TÜKENDİ
Nounou

Davines Nounou Besleyici 3'lü Bakım Seti

279,00 ₺
Davines Nounou Besleyici ve Koruyucu Bakım serisi perma, düzleştirme, boya, röfle gibi kimyasal işlem görmüş saçlarda oluşan tahribatı gidererek saçlarınızı korur. Davines Nounou serisi en avantajlı fiyatlarla Kozmetik Markaları'nda. 
Available
Minu

Davines Minu Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu...

264,00 ₺
Davines Minu Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu Parlaklık serisi boyalı saçlara özel içeriğiyle saç renginizin kalıcılığını arttırır. Saçlarınızı yormadan temizleyerek derinlemesine beslenmesini sağlar. 
TÜKENDİ
Purifying

Davines Purifying Kepek Önleyici 2'li Bakım Seti

190,00 ₺
Davines Purifying Kepek Önleyici seri saçlarınızda oluşan kepek probleminin önüne geçmek için özel içeriğe sahiptir. Saç derisini ölü deriden arındırarak kepek oluşumuna engel olur.  Kozmetik Markaları'ndan avantajlı fiyatla alabilirsin!

Davines'in hikayesi; 1983 yılında Bollati Ailesi tarafından İtalya'nın Parma kentinde kurulan Davines Group Bollati Ailesi’nin “Sürdürülebilir Güzellik” anlayışı ile kişiye özel niteliklerde ürünler tasarlayarak  güzellik ve sürdürülebilirlik arasındaki dengeyi sağlıyor.

Dış etkenler ve genetik faktörlere dayalı olarak yıpranmaların, yaşlanmanın, dökülmenin ve cansızlaşmanın önüne geçen Davines bakım ürünleri ile sadece saçlarınızın bakımını yapmakla sınırlı kalmayarak, ayrıca saçlarınızın günlük temizliğini ve hatta boyama işlemlerini de gerçekleştirmiş olursunuz. Saç güzelliğinizi Davines’e emanet ederek, yaşamınızda her daim göz alıcı bir güzellik ile dikkatleri üstünüze toplarsınız.

Davines Şampuan